Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141410

Pizzameister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö saab olema
< pizzade valmistamine algusest lõpuni,

Ootused kandidaadile

Soovitav eelnev töökogemus pizzavalmistajana
vajalik töökoha korrashoidmine ning puhtus,

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle
< rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemust
< erialast väljaõpet
< sõbralikku ja ühtehoidvat kollektiivi
< tasuta kohvi pauside ajal ja väga soodsat omapere sööki
< tunnitasu + boonused
< arenemisvõimalust
< lisatöö tegemise võimalust Saku Suurhallis ürituste ajal

Tööpakkumise number
#141410

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

Oleme rahvusvahelisse ketti kuuluv ettevõte. Tegeleme toitlustusteenuse pakkumisega Kristiine ja Magistrali kaubanduskeskustes ning Saku Suurhallis.

Vaata rohkem