Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639532

Pizzameister- klienditeenindaja (Viimsi Peetri Pizzasse)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* pizzade valmistamine klientide soovi järgi
* tooraine ettevalmistus
* väikese saali korrashoid
* klientide teenindus kassas, telefoniteenindus

Ootused kandidaadile

* vajalik eesti keele oskus suhtlustadandil
* avatud suhtlemisoskusega
* puhtusest lugupidav
* positiivne eluhoiak
* aus ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* kaasaegset töökeskkonda
* konkurentsivõimelist tasu
* nooruslikku ja positiivset töökollektiivi
* pikaajalist töösuhet
* tööd arenevas ettevõttes
* paindlikku graafikut
* väljaõpet
* boonuseid
TÖÖD ON KA PIZZAKULLERINA

Lisainfo

Asukoht: Viimsi /tel: (56 635651)
Tööle asumise aeg: A.S.A.P
Töö tüüp: täistööaeg, ( ka osaline tööaeg )

CV võib ka saata: sirli(ät)tehnovorm.ee
FB: Viimsi Peetri Pizza- Viimsi Market/ Rimi majas

Tööpakkumise number
#639532

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 850 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. märts 2020
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2020

Eesti kõige suurem pizzakett Peetri Pizza, on turul olnud juba 29 aastat. Arenev ja järjest suurenev frantsiisipõhine ettevõte on läbi aegade saanud väga paljude pizzasõprade lemmikkaubamärgiks Eestis.
Tehnovorm OÜ kuulub Peetri Pizza pizzaketti ja on Peetri Pizza pizzade valmistamisega Viimsis tegelenud juba üle 12 aasta.

Vaata rohkem