Värsked tööpakkumised

Pizzameister- klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363744

Tööpakkumise number

363744

Töö kirjeldus

• Klientide professionaalne teenindamine
• Pizzade valmistamine vastavalt tellimusele
• Ettevalmistuse tegemine ja töökoha korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

• Vanus alates 18 aastat
• Väga hea suhtlemisoskus
• Kliendile orienteeritus ja rõõmsameelsus
• Ausus, usaldusväärsus, kohusetundlikus
• Iseseisev mõtlemis-ja kiire tegutsemisoskus
• Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

• väljaõpet
• ettevõtte siseseid soodutusi
• lõbusat ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Eelnev töökogemus tuleb kasuks, kuid pole oluline. Kandideeri kui vastad kõikidele eelpool nimetatud nõudmistele. Pakume hoo-ja pikaajalist tööd kõikidesse pizzeeriatesse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2014

Uno Pizza on tegutsenud kuus aastat ja on selle aja jooksul saavutanud arvestatava turupositsiooni ning omab suurt hulka lojaalseid püsikliente. Täna on meie kaubamärgi all tegutsemas 6 pizzeeriat: Torupilli, Saku ja Läänemere Selveris, lisaks Mustika, Järve keskuses ning Õismäel, Astangul