2023-08-23 14:48:55

PIZZAMEISTER - KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
4 - 5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi uusi rõõmsameelseid ja töökaid pitsameister-klienditeenindajaid.

Tööülesannete hulka kuulub klientide teenindamine, pitsade valmistamine ja üldine pizzeria korrashoid. Töö ei ole keeruline, kuid nagu iga teine vajab pühendumist ja entusiasmiga töösse suhtumist. Eelnev klienditeeninduse kogemus ei ole kindlasti kohustuslik. Pitsade meisterdamise õpetame kohapeal selgeks ja kõige olulisem on huvi ja hea pealehakkamine!

Töö käib graafiku alusel, seega sobib ilusti ka näiteks kooli või muude kohustuste kõrvalt käimiseks.

Ootused kandidaadile

Rõõmsameelne, puhtusest lugpidav, entusiastlik, avatud uutele väljakutsetele ning sõbralik - kui tundsid ennast kirjeldusest ära, siis tule liitu meie ägeda kollektiiviga kasvõi juba täna ja saa osa vaheldusrikkast tööst hubases keskkonnas!

Meie pakume vastavat väljaõpet, konkureerivat palganumbrit, ning põnevaid kogemusi!

Samuti on meil töötajatele boonuste teenimise süsteem ning kollektiivi allahindlused toodetele.