Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643775

Pizzakokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna vanalinna restoran otsib enda töökasse kollektiivi hakkajat, kohusetundlikku ja töökat pitsakokka.
Töö toimub graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

tugev töötahe
enesekindlus
töökas
orienteeritud tulemustele ja heale kvaliteedile
meeskonnahing
iseseisev
avara silmaringiga

Ettevõte pakub

arenguruumi
motiveerivat tööd
sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
häid töötingimusi
tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#643775

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

We are group active in the Food and hospitality, operating six restaurant in Tallinn, with a cumulative staff of more that 100 people. Our brands are Tule, Wine Library, Revalia, Old Estonia, caffe Centrale and Klaaspärlimäng, and Yoga Residence.

Vaata rohkem

Pizzakokk