Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548658

Pizzakokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Gourmet Pizza Arsenal keskuses Erika tn 14 Tallinn, otsib oma töökasse kollektiivi nooruslikku ja kohusetundlikku pizzakokka.

Pizzakoka peamisteks tööülesanneteks on:
-ettevalmistuste tegemine vastavalt pizza menüüle
-pizzade valmistamine vastavalt kliendi tellimusele
-toorainete tellimine
-menüü täiendamine uute ideedega
-lao ja köögi puhtuse tagamine vastavalt kvaliteedinõuetele
-töötab avatud köögis ja suhtleb vajadusel ka klientidega

Ootused kandidaadile

-varasem töökogemus tuleb kasuks
-oskab hinnata meeskonnatööd
-väärtustab ausust ja kohusetunnet
-iseloomult positiivne ja hea suhtleja
-valmis iseseisvaks tööks

Ettevõte pakub

-stabiilset ja kindlat töökohta
-osalist töökoormust
-väärilist tasu
-positiivse ellusuhtumisega kollektiivi

Tööpakkumise number
#548658

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. august 2018
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2018

Eestimaise juhtiva gurmeebrändi Gourmet Club'i hubane esinduskauplus-kohvik nii Viru tn 17 kui Erika 14 on armastatud kohtumispaigaks sõbralikust teenindusest ja meie ainulaadsetest hõrgutistest lugupidavatele fännidele.

Vaata rohkem

Pizzakokk