Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754549

Pitsavalmistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pizzade valmistamine tellimuse peale.

  • Vastutus toorainete tellimise, sõbraliku klienditeeninduse, töökoha korrashoiu ja puhtuse eest.

  • Toorainete ettevalmistamine.

  • Klientide teenindamine kassas, tellimuste vastuvõtmine telefoni teel ja e-poe tellimuste vormistamine.

  • Inventuuri tegemine kuu lõpus.

Ootused kandidaadile

  • Soov töötada toitlustusettevõttes.

  • Puhtus, täpsus ja kohusetundlikkus

  • Hea pingetaluvus, iseseisev mõtlemis- ja kiire tegutsemisoskus.

  • Meeskonnatööle orienteeritus.

  • Ettekujutus ja arusaamine heast teenindusest

  • Positiivne ellusuhtumine.

  • Kehtiv tervisetõend.

Ettevõte pakub

  • Kindlat ja püsivat töökohta.

  • Graafikul põhinevat tööaega.

  • Töötulemustest sõltuvalt töötasu.

Tööpakkumise number
#754549