Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312968

Pitsameister- klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pizzade valmistamine ja müük;
Klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine;
Kauba vastuvõtt;
Müügisaali ja köögi korrashoid.

Ootused kandidaadile

Rõõmsat meelt;
Eesti keele oskus väga heal tasemel;
Hea suhtlemisoskus;
Korrektsus;
Puhtus;
Valmidus meeskonnatööks.

Omaltpoolt pakume konkurentsivõimelist töötasu, häid töötingimusi, pizzade valmistamise koolitust, täiendkoolitusi, meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku nooruslikku kollektiivi;
Töö on vahetustega, pikk ja lühike nädal, võimaluse korral tuleme vastu töötajale sobiva graafiku koostamisel;
Töö sobib hästi ka üliõpilastele.

Lisainfo

Töökoha asukohaks on uus Peetri Pizza Kalamajas Põhja-Tallinna linnaosas, Tööstuse tn 47a

Tööpakkumise number
#312968

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2013

Peetri Pizza on Eesti suurim pizzeriade kett. Alates aastast 1990.

Avasime 7.juuni uue Peetri Pizza Kalamajas Põhja-Tallinna linnaosas, Tööstuse tn 47a ja otsime oma toredasse kollektiivi uusi töötajaid.

Vaata rohkem