Tööpakkumise number

628190

GELATO ITALIANO OÜ Pitsakokk

Töö kirjeldus

Maitsvate roogade valmistamine (pitsad, salatid, eelroad, magustoidud), serveerimine, ettevalmistus.

Nõudmised kandidaadile

Sind motiveerib iseseisev ja tiimis tegutsemine;
Oled aktiivne kaasamõtleja meeskonnas;
Varasem erialane töökogemus (VÄHEAMALT 1 aasta)
Kiire õppija
Tahe teha tööd ning valmistada hõrke toite meie klientidele

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • palk alates 900€ neto;
  • terviseprogramme erinevates spordiklubides;
  • hõrku lõunasööki;
  • ühisüritusi;
  • väga hea erialane kogemustepagas

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
19. november 2019
Brutopalk:
1100.00 - 1250.00 €/kuus
Soovin kandideerida

Pitsakokk

GELATO ITALIANO OÜ

Da Vinci pasta & pizza kui ettevõtte kultuuri iseloomustab positiivne ellusuhtumine, kvaliteet, soe klienditeenindus ja väljakutsed. Sinu edu meiega tagab Sinu tahtejõud, julge pealehakkamine ja meeskonnatöö. Me pakume Sulle firmasiseseid koolitusi ja võimalust omandada 5+ barista oskuseid Universita del Caffe spetsialiste käe all. Vabal ajal pakume töötajatele soodsat sportimisvõimalust MyFitnessis ja Da Vinci kontserni soodustusi.

Avan ettevõtte profiili