Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628190

Pitsakokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maitsvate roogade valmistamine (pitsad, salatid, eelroad, magustoidud), serveerimine, ettevalmistus.

Nõudmised kandidaadile

Sind motiveerib iseseisev ja tiimis tegutsemine;
Oled aktiivne kaasamõtleja meeskonnas;
Varasem erialane töökogemus (VÄHEAMALT 1 aasta)
Kiire õppija
Tahe teha tööd ning valmistada hõrke toite meie klientidele

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • palk alates 900€ neto;
  • terviseprogramme erinevates spordiklubides;
  • hõrku lõunasööki;
  • ühisüritusi;
  • väga hea erialane kogemustepagas

Tööpakkumise number
#628190

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1100 - 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
19. november 2019

Da Vinci pasta & pizza kui ettevõtte kultuuri iseloomustab positiivne ellusuhtumine, kvaliteet, soe klienditeenindus ja väljakutsed. Sinu edu meiega tagab Sinu tahtejõud, julge pealehakkamine ja meeskonnatöö. Me pakume Sulle firmasiseseid koolitusi ja võimalust omandada 5+ barista oskuseid Universita del Caffe spetsialiste käe all. Vabal ajal pakume töötajatele soodsat sportimisvõimalust MyFitnessis ja Da Vinci kontserni soodustusi.

Vaata rohkem

You are applying to:
Pitsakokk