Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67732

Pioneeripataljoni tagalasektsiooni ülem

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutab pataljoni materiaal-tehnilise baasi valmisoleku, pataljoni varustamise ja varustuse õigeaegse tellimise, kohaletoimetamise ja aruandluse eest, osaleb pataljoni väljaõppeplaanide koostamisel ning elluviimisel, kontrollib ladude ja seal hoitava vara seisukorda

Ootused kandidaadile

  • auaste vähemalt nooremleitnant
  • sõjaline haridus Kõrgema Sõjakooli põhikursus või sellega võrdsustatud kursus
  • vähemalt 2 aastane teenistusstaaž kaadrikaitseväelasena. Soovitavalt tagalasektsioonis.
  • riigisaladusele juurdepääsu luba tasemega „salajane“
  • riigikeele oskus kõrgtasemel
  • arvutikasutamise oskus (Word, Excel, Powerpoint)
  • soovitav inglise keele oskus
  • kohtulikult karistamata
  • füüsiliselt ja vaimselt terve
  • soovitav töökogemus juhina

Ettevõte pakub

  • vastutusrikas töö
  • stabiilne palk ja töökoht
  • eneseteostusvõimalus
  • teenistus professionaalses meeskonnas
  • teenistuskoht Tapa linn
  • soovijatele majutus ühiselamus, tasuta interneti- ja televisiooniühendus, ametikorteri võimalus
  • netopalk kuus alates 8500 kroonist

Lisainfo

Ametikoha auaste kapten
CV, avaldus ning nõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad palume saata märgusõnaga „Kandideerimine“ aadressil Loode 35 Tapa 45106 Lääne-Virumaa

Kandideerimise lõpptähtaeg 03. juuli 2006. a.

Tööpakkumise number
#67732