Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69417

Pioneerikooli sekretär-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Dokumentide liikumise, nõuetekohase vormistamise, säilitamise ja asjaajamise tagamine ning organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus, kasuks tuleb keskeriharidus
  • riigikeele oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus algtasemel
  • arvutikasutamise oskus (programmid MS Word ja MS Excel)
  • oskus analüüsida ja süstematiseerida infot ning seda adekvaatselt edastada
  • ´kasuks tuleb töökogemus asjaajajana/sekretärina

Ettevõte pakub

  • stabiilne palk ja töökoht
  • erialane täiendkoolitus
  • netopalk kuus katseajal 3000 krooni

Lisainfo

Nooremametniku ametikoht

Avaldus kandideerimise kohta ja CV palume saata posti teel märgusõnaga „Kandideerimine“ aadressil Loode 35 Tapa 45106 Lääne-Virumaa

Tööpakkumise number
#69417

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 3300 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2006

Tapa Väljaõppekeskus on Eesti suurim lahingutoetusüksuste väljaõppekeskus, mille koosseisu kuuluvad Suurtükiväegrupp, Õhutõrjedivisjon, Pioneeripataljon ja Kaitseväe Keskpolügoon. Toetusüksustena toimivad K eskuse Staap ja Tagalakeskus. Planeeritud on välja õpetada korraga kuni 800 ajateenijat, lisanduvad veel koolitatavad kaadrikaitseväelased. Ka külastavad väljaõppekeskust sageli välisriikide kaitseväelased.

Vaata rohkem