Pinnaseehitaja (Maanrakennusmies) - Soome, Helsinki

SELEKTA RESOURCES OÜ

Tööpakkumise number

587839

Töö kirjeldus

Pakume tööd Helsingi piirkonnas pinnase tööde teostajatele: trasside paigaldajatele ja majade põhjade ehitus vastavalt tööjoonistele ja projektile. Vajadusel teostatakse ka abitöid. Eeliseks kui osatakase pinaasetöödes vajalikku tehnikat kasutada nt bobcat.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus vähemalt 5 aastat,
- ehitusprojektide lugemise oskus ehk jooniste lugemisoskus,
- laseri kasutamise oskust,
- soome keele oskus suhtlustasandil.

KASUKS TULEB:
- isikliku auto kasutamise võimalus,
- pinaasetöödes vajalike tehnikate kasutamise oskus nt bobcat,
- isiklike käsi- ja elektriliste tööriistade olemasolu,
- eelnev töökogemus Soomes,
- Soomes kehtivate tööturva- ja tuletöökaartide ning hudroisolatsioonikaardi olemasolu.

Ettevõte pakub

- head palka vastavalt oskustele ja töötulemustele,
- Soome ametiala kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi,
- vajadusel elamispinda,
- kvaliteetseid tööriideid ja turvavarustust,
- võimalust pikaajaliseks tööks ja tähtajatut töölepingut,
- laiendatud töötervishoiuteenuseid.

Lähem info ja kandideerimine +37253029946; cv(ät)selekta.fi või läbi CV Keskuse programmi. Töövestlused toimuvad Eestis.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
28. märts 2019
Soovin kandideerida

Selekta on Soome innovaatiline rahvusvaheline konsern, mis on alustanud aastal 1999. Selekta pakub personaliteenuseid Eestis, Soomes, Ungaris ja Poolas . Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil Soomest endale sobiva töö tuhanded eri ametialade esindajad. Pakume tööd ehituse, logistika ja tööstuse vallas. Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.

Vaatan ettevõtte profiili