Värsked tööpakkumised

Pingitööline/Operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398253

Tööpakkumise number

398253

Töö kirjeldus

Võtame Tabasalus asuvasse TANK toodete tehasesse tööle pingitöölise/operaatori. Tema peamiseks tööülesandeks on automaatsel servapealistusmasinal Brandt töötamine.

Nõudmised kandidaadile

• puidu- või mööblialane haridus või eelnev töökogemus
• oskus lugeda tööjooniseid
• kohusetundlikkus
• täpsus ja ausus
• eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• hea füüsilise koormuse talumine

Pakume väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda, stabiilset tööd, põhipalk+ preemiad vastavalt töötulemustele. Töötajatele on organiseeritud transport Tallinnast.

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus mööblivaldkonnas.
Töökoht asub Tööstuse 10, Laabi külas, Harjumaal .

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2015

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud kiirelt arenev ettevõte. Täna on Sunorek Põhjamaade suurim aknakatete tootja (s.h tekstiilkardinad), samuti toodetakse ja müüakse Tank kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja moodulvaheseinu.