Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244028

Pingitööline

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd arvprogrammjuhtimisega (CNC) metallitöötluspingil vastavalt joonisele

Ootused kandidaadile

Tehniline taip
Kohusetundlik ja asjalik suhtumine oma töösse
Töökus, hoolsus
Korrektsus, täpsus
Valmisolek vahetustega tööks
Kasuks tuleb varasem metallitöö kogemus

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta kaasaegses arenevas ettevõttes
Tänapäevast töökeskkonda
Heale tööle väärilist tasu

Lisainfo

Töökoht asub AS Konesko Põltsamaa tehases

Tööpakkumise number
#244028

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
10. november 2011

AS Konesko on 1992.a eesti erakapitalil asutatud rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevusalaks on elektrimootorite ja elektrikomponentide valmistamine ning masinaehituslik allhanketöö.

Vaata rohkem