https://www.cvkeskus.ee/65979

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65979

Pingitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd PINGITÖÖLISELE Tabasalus asuvas tootmisettevõttes.Töö vahetustega :
07.00 - 15.30 ja 15.30 - 24.00. Transport tööle ja tagasi linna tööandja poolt organiseeritud.


Ootused kandidaadile

Eelnev liinitöö kogemus tuleb kasuks.


Ettevõte pakub

Pakume korralikke töötingimusi,transporti tööle.


Tööpakkumise number
#65979
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pingitööline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!