Värsked tööpakkumised

Pingitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364105

Tööpakkumise number

364105

Töö kirjeldus

Võtame Tabasalus asuvasse TANK toodete tehasesse tööle pingitöölise. Tema peamiseks tööülesandeks on töötamine automaatsel servapealistusmasinal Brandt.

Nõudmised kandidaadile

• puidu- või mööblialane haridus või eelnev töökogemus
• oskus lugeda tööjooniseid
• kohusetundlikkus
• täpsus ja ausus
• eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• hea füüsilise koormuse talumine
• võimalus töötada vahetustega

Pakume väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda, nooruslikku ja sõbralikku meeskonda, stabiilset tööd ja palka vastavalt töötulemustele. Töötajatele on organiseeritud transport Tallinnast.

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus mööblivaldkonnas.
Töökoht asub Tööstuse 10, Laab külas, Harjumaal .

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2014

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud kiirelt arenev ettevõte. Täna on Sunorek Põhjamaade suurim aknakatete tootja (s.h tekstiilkardinad), samuti toodetakse ja müüakse Tank kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja moodulvaheseinu.