Värsked tööpakkumised

Pingitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209032

Tööpakkumise number

209032

Töö kirjeldus

Võtame tööle TANK toodete tehasesse, mis asub Tabasalus, pingitöölise. Tema peamiseks tööülesandeks on mööblidetailide valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
täpsus, korrektsus
kasuks tuleb mööblivalmistamise kogemus
hea suhtlemisoskus
eesti keele oskus

Pakume väljaõpet, kaasaegset töökeskkonda, stabiilset tööd. Töötajatele on organiseeritud transport.

Lisainfo

Kasuks tuleb CNC keskuse operaatori töökogemus.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2010
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2010

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank Indoor Systems kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi, Structo kaubamärgi all siseuksi, seinapaneele ja moodulvaheseinu. Oleme kogu oma ajaloo vältel olnud stabiilne tööandja.