Värsked tööpakkumised

Pingioperaatorid(Raplasse)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52977

Tööpakkumise number

52977

Töö kirjeldus

Töö eesmärk:
-mööblidetailide viimistlus.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 1 puidutöötlemistehnoloogia tundmine

Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle rahvusvahelisel tasemel kogemust.

Tule liitu Sinagi Adecco 700 000 töötajaga!

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA "PINGIOPERAATOR" KONKURSI. ANKEEDI LEIAD "MINU ADECCO" ALT.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2005

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega. Adecco tegutseb kokku 71 riigis pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Adecco kliendiks on Wallenium grupp- Eesti juhtiv, väga kiiresti arenev ja laienev vaheseinte tootmisele ja muugile spetsilaiseerunud ettevote. Märkimisväärse osa firma käibest moodustab eksport, pohiliselt Skandinaavia ja Balti riikidesse.Walleniumil on seljataga 6 edukat tegevusaastat, hetkel alla 30 liikmelisse meeskonda oodatakse juurde nooruslikke ja aktiivseid ehitus ja mööblivaldkonna profesionaale.