Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60908

Pingioperaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pingioperaator tunneb seadmete tööpõhimõtteid, nende seadistamist, kasutatavate materjalide omadusi, toodete kvaliteedile esitatavaid nõudeid.
TÖÖÜLESANDED:
mööblidetailide valmistamine erinevatel tööpinkidel (erinved saagpingid, höövelpingid, freespingid, lihvpingid, liimpress jne.)

Ootused kandidaadile

  • varasem pingioperaatori töökogemus
  • väga hea liigutuste kordinatsioon
  • hoolikus, püsivus, täpsus
  • soov õppida ja areneda

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises edukas ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda
  • vahetustega tööd
  • tööle ja oskustele vastavat töötasu

Töötajatele on organiseeritud transport Kehra-Raasiku-Peningi-Kalesi-Aruküla-Kalesi-Peningi-Raasiku-Kehra.

Tööpakkumise number
#60908