Värsked tööpakkumised

Pindmontaažiliini operaator (SMD)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122955

Tööpakkumise number

122955

Töö kirjeldus

-toodangu valmistamine vastavalt pindmontaažiliini (SMD) toodete seadistusinfole
-visuaalne kontroll pindliite toodangule
-pindliitetoodete remont

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik ega pelga individuaalset tööd sõbralikus kollektiivis ja oskab eesti keelt. Kasuks tuleb varasem sarnane töökogemus ja IPC-standardi tundmine.

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, väljaõpet ja koolitusi, põhipalka ja boonussüsteemist tulenevat lisatasu, samuti karjääri- ja arenguvõimalusi ja kindlat töökohta arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Töö on kahes vahetuses E-R ja asukoht Mustamäel. Lisaks kandideerimisele cvkeskuses võib sooviavalduse saata samuti kas postiga Laki 12, 10621 Tallinn või faksida numbril 6503201 või helistada lisainformatsiooni saamiseks 6503200.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
10. september 2007

LEAB Eesti on Rootsis asuva Lövånger Elektronik AB tütarettevõte, kus töötab 180 inimest ning tegutseb elektroonikatootjana juba 1972. aastast alates. Meie peamiseks valdkonnaks, lisaks tööstuselektroonikale, on erinevate turva- ja alarmsüsteemide ning navigatsiooniseadmete tootmine ja kokkupanemine. Rohkem informatsiooni kogu ettevõtte kohta leiate inernetist www.leab.se. Seoses töömahu pideva kasvuga vajame täiendust oma meeskonnale.