2023-08-23 14:48:55

Devops insener

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime endaga liituma kogemustega PILVETEENUSTE INSENERI, kelle rolliks on AWS platvormi kasutavates projektides osalemine, tarkvaraarendajate nõustamine infrastruktuuri ja pilveplatvormide osas ning kõige võimaliku automatiseerimine.

Sinu tulevased tööülesanded:

  • arendus- ja tootmiskeskkondade haldamine;
  • töötamine koos erinevate tarkvaraarendustiimidega;
  • DevOps mõtlemise juurutamine;
  • automatiseerimine.

Ootused kandidaadile

Meie ootused kandidaadile:

  • tugev töökogemus AWS platvormi haldamisest ja arendamisest;
  • eelnev kogemus Linuxi põhise IT-infrastruktuuri valdkonnas;
  • hea arusaamine automatiseerimise töövahenditest;
  • hea inglise keele oskus, et ladusalt töötada koos klientide ja arendustiimiga;
  • kasuks tulevad teadmised IT-süsteemide turvalisusest.

Ettevõte pakub

Me pakume:

  • mitmekesist tööd mainekate klientide projektides, kus saad ka sisuliselt kaasa rääkida;
  • kiiret personaalset arengut;
  • motiveerivat palka ning palgatingimuste regulaarset ülevaatust;
  • erialaseid koolitusi;
  • hea vibe’iga motiveeritud ja oskuslikku tiimi;
  • regulaarseid tiimiüritusi;
  • sporditoetust ja igapäevased snäkke kontoris.