Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #645987

PILOOT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 Lennata lennuki meeskonnas vastavalt oma väljaõppele

 Osaleda üksuse planeerimisprotsessis

 Aidata tagada ohutu ja turvaline töökeskond

 Planeerida ja viia läbi koolitusi vastavalt oma pädevustele

Ootused kandidaadile

 Eesti kodakondsust ja läbitud ajateenistust (va. naissoost isikud või vanem kui 27 eluaastat)

 Kõrgharidust

 Õhuväe poolt aktsepteeritud ametlenduri koolitust või ametlenduri koolituse lõpetamist 2020 aasta jooksul

 Vähemalt 160 lennutundi mootoriga õhusõidulik

 Eesti keele oskust kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt ICAO lennunduse inglise keele tasemele 4

 Tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastavust

 Õppimishuvi, initsiatiivi, koostöövalmidust ja pingetaluvust

 Valmisolekut taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse §413 - 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE

 Riigisaladusele juurdepääsuloa ja NATO välisteabe sertifikaadi olemasolu

 Ohvitseri I taseme väljaõpe, minimaalselt nooremleitnandi auaste (puudumisel väljaõpe kohapeal)

Ettevõte pakub

 Stabiilset ja kindlat sissetulekut

 Rahvusvahelist töökeskkonda

 Põhipuhkust 35 päeva aastas

 Sportimisvõimalusi

 Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist

 Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn

 Töötasu alates 1950 eurot (bruto)

Lisainfo

Andrus Kahr 717 0800

Tööpakkumise number
#645987

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk : Kuni 1950 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

PILOOT