Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62236

Piletimüüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Käesoleva aasta aprillis toob Hansabuss kolmemele liinile Tallinnas sõitma punased kahekordsed "Londoni" stiilis ekskursioonibussid. "TALLINN CITY TOUR" toimub Hop-on hop-off põhimõttel ning külastajatel on võimalik kõrvaklappide ja audiogiidi vahendusel kuulata ekskursiooni 10 erinevas keeles. (eesti, inglise, soome, rootsi, saksa, prantsuse, vene, itaalia, jaapani ja hispaania).
Bussid sõidavad igal päeval 9.00 - 17.00. Täpsema info leiad meie kodulehelt www.hansabuss.ee.

Piletimüüja tööülesanneteks on:

* "Tallinn City Tour" piletite aktiivne müük (valdavalt turistidele)
* info jagamine ja küsimustele vastamine
* meeskonna töö teiste meeskonna liikmetega

Ootused kandidaadile

  • aktiivse müügi oskus
  • esinduslik väljanägemine
  • sõbralik ja abivalmis
  • avatud ja julge
  • väga hea suhtleja
  • suur teotahe
  • võõrkeelte oskus suhtlustasandil (keelte rohkus on eeliseks)

Kasuks tulevad:

  • klienditeenindaja ja müügitöö kogemus
  • turistidega töötamise töökogemus

Eduka kandideerimise eelduseks on positiivne ellusuhtumine, koostöövalmidus, järjekindlus ja püsivus oma töös ning hea pingetaluvus.

Ettevõte pakub

  • läbimüügil põhinevat tulemustasu ilma ülemise piirita
  • ohtralt päikest ja vihma
  • sõbralikku kollektiivi
  • väga head müügi- ja keelepraktikat
  • võimalust aktiivselt suhelda
  • huvitavat ja pingelist tööd

Tööpakkumise number
#62236
Piletimüüja