Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178642

Piletimüüja ööklubisse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Piletite müük ööklubisse. Töö on vahetustega, graafiku alusel.
Tööaeg P-N 22:00-03:00 ja R-L 22:00-04:00.

Ootused kandidaadile

Täisealisus;
Väga hea eesti k oskus;
Vene ja inglise k. oskus suhtlustasandil;
Hea suhtlemisoskus;
Ausus;
Kohusetundlikkus;
Valmisolek töötama öösel(NB! töö on öistel kellaaegadel).

Ettevõte pakub

Vahetustega tööd;
Vahetuse lõppedes transporti tööandja kulul:
Meeldivat kollektiivi;
Töö asukoht Tallinn, kesklinn.

Tööpakkumise number
#178642