Värsked tööpakkumised

Piletilaekur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80815

Tööpakkumise number

80815

Töö kirjeldus

Reisijatele sõidudokumentide (sõidupiletid, kuupiletid jms) vormistamine ja müümine ning reisiveoalase informatsiooni edastamine. Töökoht asub Tallinnas Balti jaamas. Töö on graafiku alusel, vastavalt tööajakavale ka puhkepäevadel ja riigipühadel.

Nõudmised kandidaadile

vähemalt keskharidust
eesti keele oskust heal tasemel, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil
ausust, täpsust, kohusetundlikkust
head suhtlemisoskust
teenindusvalmidust ja kliendisõbralikkust
arvuti tundmist kasutaja tasemel (Windows, Internet)
meeskonnatööd
head pingetaluvust.

Pakume tööks vajalikku väljaõpet, töötulemustest sõltuvat palka, stabiilset töökohta, vaheldusrikast ja pingelist tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
4. november 2006
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2006

Põhitegevuseks on reisijate- ja kaubavedu raudteel.
Meie visiooniks on olla kindlustatud tulevikuga hea rongidega reisijateveo ettevõte.