Värsked tööpakkumised

Piletilaekur (suveperioodiks, alates maikuust

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99548

Tööpakkumise number

99548

Töö kirjeldus

Reisijatele sõidudokumentide (sõidupiletid, kuupiletid jms) vormistamine ja müümine ning reisiveoalase informatsiooni edastamine. Töökoht asub Tallinnas Balti jaamas. Töö on graafiku alusel, vastavalt tööajakavale ka puhkepäevadel ja riigipühadel.

Nõudmised kandidaadile

vähemalt keskharidus
eesti keele oskus heal tasemel, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
ausus, täpsus, kohusetundlikkus
hea suhtlemisoskus
teenindusvalmidus ja kliendisõbralikkus
arvuti tundmine kasutaja tasemel (Windows, Internet)
hea pingetaluvus

Pakume tööks vajalikku väljaõpet, tööle vastavat palka, vaheldusrikast tööd, kaasaegseid töötingimusi, sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
15. märts 2007

Meie põhitegevuseks on reisijate- ja kaubavedu raudteel.
Meie visioon on olla kindlustatud tulevikuga hea rongidega reisijateveo ettevõte.