Piletilaekur (suveperioodiks, alates juuni keskpaigast kuni septembrini)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 152001

Tööpakkumise number

152001

Töö kirjeldus

Reisijatele sõidudokumentide (sõidupiletid, kuupiletid jms) vormistamine ja müümine ning reisiveoalase informatsiooni edastamine. Töökoht asub Tallinnas Balti jaamas. Töö on graafiku alusel, üldjuhul 2 päeva tööl, 2 päeva vaba

Nõudmised kandidaadile

vähemalt keskharidus
eesti keele oskus heal tasemel, vene keele oskus suhtlustasandil
kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil
ausus, täpsus, kohusetundlikkus
hea suhtlemisoskus
teenindusvalmidus ja kliendisõbralikkus
arvuti tundmine kasutaja tasemel (Windows, Internet)
hea pingetaluvus

Pakume tööks vajalikku väljaõpet, tööle vastavat palka, vaheldusrikast tööd, kaasaegseid töötingimusi, toredat kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
15. mai 2008

Põhitegevuseks on reisijate- ja kaubavedu raudteel.
Meie visioon on olla kindlustatud tulevikuga head raudteeveoteenust pakkuv ettevõte.