Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146748

Piletikontrolör Pärnu linnas

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

... Sulle meeldib:

  • suhelda erinevate inimestega
  • ühistranspordis sõiduõigust kontrollida
  • teha õiglaseid otsuseid
  • aidata kaasa ühistranspordi arendamisele

Ootused kandidaadile

... Sa:

  • oled vähemalt 18 aastane
  • oled omandanud vähemalt keskhariduse
  • valdad eesti ja vene keelt suhtlustasandil
  • oled hea pingetaluvusega klientidega suhtlemisel

Ettevõte pakub

  • kindlat ja stabiilset sissetulekut
  • paindlikku tööaega
  • soodustusi
  • kaasaegseid töövahendeid

Tööpakkumise number
#146748

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 40 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. mai 2008
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2008

AS Ühisteenused on Eesti juhtiv avaliku ja erasektori partnerlusel põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevusteks on liiklus- ja parkimiskorralduse teenuse ning eri liiki kontrolliteenuste osutamine nii kohalikele omavalitsustele kui ka erasektorile

Vaata rohkem