Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623260

Piletikassa klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime säravate silmade ja rõõmsa meelega piletikassa klienditeenindajaid,
kelle tööülesandeks on külastajate viisakas ja sõbralik vastuvõtmine ja nõustamine piletiostul ning info jagamine näituste kohta.

Nõudmised kandidaadile

Oled see Sina?

Sa oled rõõmsameelne, viisakas ja abivalmis;
Sulle meeldib suhelda ja külastajaid abistada;
Sa oled täpne, kohusetundlik ja kiire õppija;
Sul on vähemalt keskharidus;
Oskad kasutada enamlevinud arvutiprogramme;
Kasuks tuleb varasem töökogemus piletikassas või infoletis;
Sa suhtled eesti ja vene keeles, kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

mitmekülgset tööd Eesti külastatuimas muuseumis;
graafikujärgset tööd, mis jätab aega pere ja hobidega tegelemiseks (ei ole hilisõhtusi vahetusi);
tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi;
meeldivat töökeskkonda ja kultuurset kollektiivi;
mahukat soodustuste paketti;
töötasu 900 eurot (bruto).

Tööpakkumise number
#623260

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2019

Eesti Meremuuseum on Eesti merekultuuri (mereasjanduse ajaloo) koguja, säilitaja, uurija ja tutvustaja. Meie missioon on kasvatada inimeste teadmisi, austust ning armastust mere vastu.
Eesti Meremuuseum asutati Tallinnas endiste kaptenite ja meremeeste eestvedamisel 1935. aastal. Oma pika ajaloo jooksul on muuseum korduvalt kolinud, alates 1981. aastast asub tema põhiekspositsioon ligi 500-aastase ajalooga suurtükitornis Paks Margareeta. 2012. aasta mais avas Meremuuseum oma teise väljapaneku Lennusadamas.
Täna on Eesti Meremuuseum Eesti üks suurimaid ja populaarsemaid muuseume.

Vaata rohkem