Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62450

Pilditehnika turundus- ja tooterühmajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tooterühma müügitegevuse süsteemne jälgimine nii otsemüügi kui ka hulgimüügi valdkondades
- tooterühmaga seotud müügi- ja turundusmaterjalide (koolituskavade, juhendite ja pressiväljaannete) loomise, ajakohastamise ning levitamise korraldamine
- ülevaatliku informatsiooni omamine tooterühma valdkonnas toimuva kohta nii Eestis kui ka mujal maailmas (turusituatsioon, tehnoloogiad, tooted ja konkurendid)
- pakutavate toodete testimine ja hindamine, selgitamaks välja toote tugevused ja nõrkused
- suhete hoidmine tooterühma varustaja-partneritega, toodete tellimise korraldamine, hinnakirjade koostamine ning uuendamine
- ettepanekute esitamine juhtkonnale, mis aitaks koostada eelarvet ning kujundada tulevikustrateegiaid

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus sarnases valdkonnas
- väga hea eesti keele ning hea vene ja inglise keele oskus (kõnes ja kirjas), soovitavalt soome keele oskus suhtlustasandil
- kõrgharidus (sobib ka omandamisel) tehnilises või turunduse valdkonnas
- hea arvutikasutusoskus ja kontoritarkvara kasutamine (PC ja/või Mac). Nõutavad on üldised teadmised tarkvara, võrgunduse ja arvuti riistvara osas
- paindlikkus
- hea esinemis-, suhtlemis- ja koostööoskus
- iseseisvus ja analüüsivõime
- otsusvõime ja -julgus
- juhilubade olemasolu (B kat.)
- valmisolek ametireisideks

Ettevõte pakub

- mitmekülgset väljakutseid pakkuvat tööd
- tööalast täiendkoolitust ja häid võimalusi enesearenguks
- kaasaegseid töötingimusi uusima tehnoloogia keskkonnas
- tehtud tööle ja saavutustele väärilist töötasu
- nooruslikku, rõõmsameelset ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Juhitavasse tooterühma kuuluvad Canoni foto- ja videoseadmed, lisaseadmed ning tarvikud erinevatelt tootjatelt, personaalsed väljastusseadmed (printerid, skannerid jne.) ja lai valik prindimeediat.

Peamine töökoht asub Tallinnas, kuid tööpiirkonnaks on kogu Eesti (ametikoht sisaldab ametiautot ja personaalset sidevahendit).

Tööpakkumise number
#62450