Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434969

PIKAPÄEVARÜHMA KASVATAJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kostivere Kool kuulutab välja konkursi 2016/2017 õppeaastaks pikapäevarühma kasvataja ametikohale. Tööle asumise aeg on 01. september 2016. a.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui

  • omad vähemalt keskharidust;
  • Sulle meeldib töö lastega, või oled varem õpetajatööd teinud;
  • oled kohusetundlik, hea suhtlemis- ja organiseerimisvõimega;
  • oled positiivse ellusuhtumisega, väärtustad koostööd ja tuled toime pingeliste olukordadega.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda.
Huvitavat ja vastutusrikast tööd.
Sõbralikke kolleege.
Palka vastavalt kvalifikatsioonile.

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palun saata hiljemalt 26. augustiks 2016 aadressil Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa või e-posti aadressil.

Tööpakkumise number
#434969

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. september 2016
Kuulutus sisestati:
8. august 2016

Kostivere Kool asub Tallinnast 20 km kaugusel looduskaunis kohas, Jõelähtme vallas. Kostivere Koolis õpib 123 õpilast, kool on uuendusmeelne ja kollektiiv on sõbralik.

Vaata rohkem