Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306999

Pikapäeva rühma õpetaja 1,0

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

laste õppe-ja kasvatustöö planeerimine ja läbiviimine vastavalt lasteaia õppekavale. Koostöö arendamine kõigi lasteaia spetsialistidega ja lastevanematega.

Ootused kandidaadile

Vastavus kvalifikatsiooninõuetele (võib olla ka omandamisel)
Kohusetundlikkus
Rõõmsameelsus
Empaatiavõime
Omapoolne initsiatiiv
Vaga hea suhtlemisoskus
Kasuks tuleb kogemus lastega töötamisel

Kaasaegset ja uudset töökeskonda looduskaunis linnaäärses piirkonnas
Enesearendamise võimalusi
Sportimisvõimalusi
Kindlat ja stabiilset tööd

Lisainfo

Tööle asumine: 19. august

Tööpakkumise number
#306999

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
7. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Lagedi Põhikool on äsja renoveeritud, kaasaegne, uuendusmeelne ja innovaatilise suunaga õppeasutus. Kool asub linnalähedal looduskaunis kohas Lagedil, Pirita jõe kaldal.
2013. aasta jaanuarist alustab kooli juures tööd ka 4-rühmaline lasteaed.

Ootame oma meeskonda loovat, aktiivset, innovatiivse maailmavaatega õpetajat/spetsialisti.

Vaata rohkem