Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535063

Pikaajaline lisatöö Valgas (TÖÖPÄEVAD VALITE ISE)

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume pikaajalist lisatööd hommikuinimestele. Alustame hommikul 6:30 ja tööpäeva kestus on keskeltläbi 4 - 6 tundi.

Töö sisuks on kaupade müügisaali toomine, -laiali jaotamine, -riiulitele paigutamine, riiulite korrastamine, prahi ja jääkide kokku korjamine ning laoruumi korrashoid.

Töötada saab nii nädalavahetustel kui nädala sees. Päevad ja nende arvu saate ise valida. Kui teil on muid tegemisi, aga natuke tahaks ikkagi teenida, võite tööl käia kasvõi 1 päev nädalas. TÖÖPÄEVAD VALITE ISE!

Kuna tööd teeme hommikuti, siis pärastlõunal võite puhata, olla sõprade või perega, teha muud tööd, käia koolis või teha sporti.

Töötamise ajavahemik orienteeruvalt 6.30 - 12.00. Tööpäeva pikkus sõltub kauba kogusest.

Meie töö sobib eriti hästi üliõpilastele, sportlastele v pensionilisa teenivatele inimestele!

Vaata lisa Facebookis - Humanlink Baltic Eesti või lingilt:

Lisaküsimuste korral saab meiega ühendust e-maili teel cv(at)humanlink.ee või +37253423533

Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust ja kutsume kohapeale tööga tutvuma.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat on kohusetundlik, kiire, täpne ja aus.
Armastab liikuda ja oskab hinnata tiimitööd.
Omab tervisetõendit.
Räägib suhtlustasandil eesti keelt.

Väga paindlikku töövormi, head koolitust ja korralikku tasu tehtud töö eest!
Võimalust areneda klienditeenindusvaldkonnas!
Sobib hästi lisatööks teise töö kõrvalt.
Töö kõrvalt jääb aega õpinguteks, sportimiseks ja muudeks harrastusteks.

Tööpakkumise number
#535063

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 4 - 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. mai 2018
Kuulutus sisestati:
15. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem