Värsked tööpakkumised

Piirkonna/müügijuht Peterburgi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185839

Tööpakkumise number

185839

Töö kirjeldus

Piirkonna/müügijuhi tööülesandeks on laiendada ja arendada majutusteenustega tegeleva rahvusvahelise firma Forenom OY äritegevust Peterburi piirkonnas.
Piirkonna/müügijuht vastutab Forenom OY uue majutusteenuste kontsepti müümise tulemuslikkusest Venemaa, EÜ ja kolmandate maade firmadele Peterburis ja selle lähi piirkondades.
Piirkonna/müügijuhi igapäevatöö on majutusteenuse müük ja turundus, uute koostöö partnerite leidmine, firma tegevuse orgamniseerimine ja arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadil peab olema:
kõrgem majandus-, müügi-, turundus- või kinnisvara alane haridus
rahvusvahelise müügi-, turundus- või juhtimiskogemus
suur organiseerimisvõime, iseseisvus, töötahe ja tulemuslikkus
motivatsiioon väljaarendada ja juhtida rahvusvahelise firma osakonda Peterburis
vene ja ingliskeele perfektne oskus
Kasuks tuleb:
Peterburi piirkonna või/ja Peterburi kinnisvara tegevuse tundmine
müügi-, turundus- või juhtimis töökogemused Venmaal/Peterburis
soome ja teiste keelte oskus

kaasaegsed töövahendid, uuemeelset majutusteenuste konseptsiooni
igakülgset abi läbi Forenom OY profesionaalse organisatsiooni, noorusliku kollektiivi,
väljatöötatud protsesside ja mõningase Peterburi piirkonna tundmise
õppimis, arenemis ja karjaari võimalusi rahvusvahelises firmas
konkurentsivõimelist palkka ja muid tööga kaasnevaid kuluhüvitisi

Lisainfo

Forenom OY on uuemeelseid majutus- ja sellega kaasnevaid muid teenuseid pakkuv, kiirelt kasvav ja arenev rahvusvaheline firma, mis tegutseb Soomes, Rootsis ja Peterburis. Firma käibeks 2009 aasta eelarves on 9,5 M€ ja firmas töötab 35 inimest.
Forenom OY kuulub kontserni Barona Group.
KANDIDEERIMISE EELISEKS ON VENE JA INGLISKEELSE CV JA KAASKIRJA lisamine
PALUN ESITAGE SAMUTI ENDA TÖÖTASU SOOV.

Asukoht:
Venemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2009