Värsked tööpakkumised

Piirkonnajuht-tootespetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94756

Tööpakkumise number

94756

Töö kirjeldus

Töötad põhiliselt institutsioonide: haiglate, hooldekodude ja inko-keskustega üle Eesti. Külastad oma kliente regulaarselt, viid läbi koolitusi ja tootetutvustusi ning osaled pakkumiste koostamisel suurhangete puhul.

Nõudmised kandidaadile

Edukalt kandideerijalt eeldame töökogemust meditsiini- või tervishoiuvaldkonnast,
iseseisvat tööstiili, positiivsust, tahet ja valmidust suhelda erinevate inimestega, oskust kuulata ja mõista teisi, eesmärgikindlust, omaalgatuslikkust, soovi õppida ja areneda. Vajalikud on veel kõrgem või rakenduslik haridus, eesti ja vähemasti suhtlustasandil inglise keele oskus, autojuhiload ning enamlevinud arvutiprogrammide (Word, Excel) elementaarne kasutusoskus.

Pakume huvitavat ja suhtlemisrohket tööd rahvusvahelises edukas suurkontsernis, paljusid olemasolevaid kliendikontakte, võimalust aidata abivajajaid, konkurentsivõimelist palka, täiendkoolitusi ja arenguvõimalusi ning ametiautot.

Lisainfo

Huvi korral palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 23. veebruariks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või faksile 667 1521. Täiendavatele küsimuste korral helista kas Mercuri Urvali konsultandile Indrek Pajumaa’le telefonil 667 1520, SCA müügijuhile Gisle Christensenile mobiilil +371 2949 8265 või vaata www.sca.com.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2007

SCA Personal Care kuulub rahvusvahelisse kontserni SCA, mis toodab ja müüb hügieenitooteid, pakendamislahendusi ja trükipaberit. Kontserni käive ulatub 11 miljardi euroni. Tegutseme 90 riigis, neist neljakümnes asuvad ka tootmisüksused. SCA kontsernis töötab kokku 50 000 inimest, meie aktsiad on noteeritud nii New Yorgi, Londoni kui Stockholmi börsidel. SCA Personal Care on üks meie tegevusvaldkondi: toodame ja turundame isikliku hügieeni tooteid nagu lastemähkmed (kaubamärk LIBERO), hügieenisidemed (LIBRESSE) ja inkontinentsivastased tooted (TENA). Meie inkontinentsushooldustoodete kaubamärk TENA on kogu maailmas turuliider ning saavutanud juhtiva positsiooni ka Eesti turul. SCA Personal Care toodete eesmärk on aidata nende kasutajail elada aktiivset ja inimväärset elu.