Värsked tööpakkumised

Piirkonnajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37656

Tööpakkumise number

37656

Töö kirjeldus

- Piirkonna kaupluste töö korraldamine, juhtimine ja kontroll.
- Kaupluste personali valik ja väljaõpe.
- Jaekaubandusketi kaupluste kauplumisprotsessi korraldamine ja kontroll

Nõudmised kandidaadile

- soovitav kõrg,- või kesk-eri haridus;
- töö praktilise korraldamise ja juhtimise kogemus toiduainete jaekaubanduse alal;
- kauplemisprotsessi tundmine, toiduainete säilitamisega ja müügitingimustega, samuti teiste kaubanduse korraldamisega seotud dokumentide tundmine;
- oskus tööd korraldada, sihikindlus, pingetaluvus, iseseisvus ja aktiivsus;
- vene ja inglise keele oskus, läti keele tundmine tuleb kasuks;
- arvutioskus (Word, Excel).

- perspektiivset tööd Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes;
- tööalase koolituse ja karjääri võimalust;
- tööle vastavat tasu.

Lisainfo

personal@vpmarket.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
19. november 2004

VP MARKET on kiiresti laienev ettevõte, milles igaühele pakutakse vastutusrikast, iseseisvust ja algatusvõimet nõudvat tööd. Pakume Teile suuri võimalusi karjääri tegemiseks ja arenemiseks ning töötulemustest sõltuvat palka. Ettevõttes töötab inimesi rohkem kui sajal erineval ametikohal ja kõigil on võimalus teha karjääri tavalisest müüjast kaubanduskeskuse juhatajaks. Isegi 14 VP MARKET“i kaubanduskeskuse juhatajat on oma karjääri alustanud kassiiri või müüja ametikohalt. Ettevõte hindab kõrgelt sõbralikku ja usaldusväärset kollektiivi, mille tuumaks on kompetentsed, lojaalsed ning enesekindlad töötajad.