Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803275
Osaline kaugtöö võimalus

Piirkonnajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Juhtida tõhusalt koos oma meeskonnaga taastuvenergial töötavaid katlamaju

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus
Reaalne kogemus meeskonna juhina
Töökogemus soojustehnilises valdkonnas (katlamaja tööpõhimõtted tuttavad)
Hea suhtlemis- ja tagasiside andmise oskus
Otsustusjulgus
Vastutusvõime
Elukoht Kesk-Eestis või Lääne-Virumaal

Ettevõte pakub

Kõike vajalikku Sinu tööalaseks õnnestumiseks ja arenguks
Paindlikku tööaega
Töötasu alates 33000 eurot aastas + motivatsioonisüsteemi
Töökohta Eesti parimate soojustehnika inseneride, elektrikute ja automaatikute meeskonnas

Tööpakkumise number
#803275

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. august 2022
Kuulutus sisestati:
3. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem