Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217277

Piirkonnajuht Pärnus

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamiseks ülesandeks on kliendisuhtluse korraldamine võrguteenuste küsimustes oma piirkonnas. Sa täidad olulist rolli Eesti Energia maine kujundamisel meie klientide silmis. Arendad ja täiustad oma valdkonna igapäevast toimimist. Vastutad oma meeskonna juhtimise eest, püstitad oma meeskonnale sihid ja eesmärgid ning viid need ellu.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui:

  • omad või oled omandamas tehnilist kõrgharidust
  • Sa oskad kasutada ettevõtte tänaseid tugevusi ja leida uusi võimalusi, et aidata meeskonnal püstitatud eesmärkideni jõuda
  • Sul on vähemalt kaheaastane inimeste juhtimise kogemus
  • Sul on väga hea suhtlemise ja argumenteerimise oskus
  • Sul on oskus teha tulemuslikku koostööd erinevate partneritega erinevates valdkondades
  • Sinu tööstiili iseloomustab iseseisvus, kohusetundlikkus ja initsiatiivikus
  • Sul on väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus
  • valdad eesti keelt ja suhtlustasemel vene keelt

  • võimalust saada osaks kiiresti arenevast organisatsioonist
  • võimalust kaasa rääkida osakonna ja Jaotusvõrgu arengutes
  • asjatundlikku meeskonda
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Tööpakkumise number
#217277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Kliendihalduse osakond on Jaotusvõrgu struktuuriüksus, kes korraldab võrguteenuse müüki, haldab ettevõtte kliente ja aitab leida kliendile parimaid võimalikke lahendusi. Töö paremaks korraldamiseks oleme oma teeninduspiirkonna jaganud Põhja (Tallinn, Harju-, Rapla-, Järvamaa), Lõuna (Võru-, Põlva-, Valga-, Tartu-, Jõgevamaa, Lääne-Virumaa ja Ida-Virumaa) ja Lääne (saared, Pärnu- ja Viljandimaa) piirkondadeks, millele oleme otsimas tegusaid piirkonnajuhte.

Vaata rohkem