Värsked tööpakkumised

Piirkonnajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124527

Tööpakkumise number

124527

Töö kirjeldus

Otsime Ida-Virumaale oma meeskonda aktiivset ja kogenud Piirkonnajuhti.
Töö sisuks on uute ja olemasolevate klientidega koostöö arendamine ning VMP-GROUP OÜ poolt pakutavate personaliteenuste aktiivne tutvustamine regioonis.
Töö asukoht on Jõhvi linn.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kontakti eelkõige kogenud müügispetsialistidelt kellel on soov ennast teostada personaliteenuste arendamisel ja esindada ühte Eesti oma ala juhtivat ettevõttet.
Kandidaadil on soov ja võime töötada iseseisvalt ning kes valdab B2B müügipõhimõtteid.
Keeleoskusena on nõutav eesti ja vene keele valdamine.

Pakume väga mitmekesiseid tööülesandeid, suurt iseseisvust, suure rahvusvahelise ettevõtte tuge ning arenguvõimalust.
Kompensatsioonipaketti kuuluvad:
- põhipalk 12 000 krooni kuus ja tulemustasu
- põhjalik personaliteenustealane väljaõpe
- tööülesannete täitmiseks vajalikku igakülgset tuge
- kõrge eetikaga avatud ning sõbralikku organisatsiooni ja meeskonda

Lisainfo

Palume huvitatutel saata oma elulookirjelduse ning lühikese motivatsioonikirja hiljemalt 30 septembriks aadressil vaino.talli at vmp-group.com, või kandideerida läbi meie kodulehe www.vmp-group.com.

Lisainformatsiooni töö kohta saab telefonil 6831101 tööpäevit kella 8.00 kuni 16.00.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2007
Kuulutus sisestati:
19. september 2007
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 25000 EEK kuus

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.