Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #196664

Piirkonna müügijuht/Tallinn

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle Tallinna piirkonna müügijuhi, kelle tööülesanneteks on: Sunoreki ja Arina Expressi salongide müügimeeskondade (hetkel 17 alluvat) juhtimine ja arendamine, müügitegevuse organiseerimine ja müügieesmärkide täitmise jälgimine ning kontroll, püsiklientidele suunatud müügi arendamine ja uute klientide otsimine, müügianalüüsi teostamine ja sellega kaasnev aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on mitmeaastane inimeste juhtimise ja müügitöö kogemus, soovitavalt sisustusvaldkonnas. Ta on hea meeskonnatöötaja, analüüsi -ja planeerimisoskusega, valmisolek liikuvaks tööks ning saab kasutada tööülesannete täitmiseks isiklikku sõiduautot.

Pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd pidevalt arenevas ettevõttes, väljaõpet, tulemuspalka, mobiili- ja autohüvitisi, toetavat ja eesmärgikindlat meeskonda.

Tööpakkumise number
#196664

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks ning toodame ja müüme ka Tank Indoor Systems kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja moodulvaheseinu. Oleme kogu oma ajaloo vältel olnud stabiilne tööandja.

Vaata rohkem