https://www.cvkeskus.ee/419717

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Piirkonna müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419717

Tööpakkumise number

419717

Töö kirjeldus

Otsime oma Soome kliendile, Eestisse tööle:

Piirkonna müügijuhti

Otsime kas kogenud töötajat, kellel on valmis kontaktid metalli CNC – töötlusega seotud ettevõtetes või karjääri alustavat müügijuhti, kes soovib ettevõtte turuosa kasvatada.
Tööpakkumine on Soome ettevõtte alluvuses. Uue müügijuhi piirkonnaks on Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa. Hetkel teenindab mõningaid kliente Eestis Soome ettevõtte personal. Need kliendid antakse uuele töötajale üle. Uuelt töötajalt soovitakse aktiivset müügitööd, uute klientide otsimist, isiklikke kliendi külastuste teostamist.

Ettevõtte spetsialiseerumise valdkonnaks on metallettevõtete CNC-töötlusseadmete teatud valdkond, nende lisavarustuse ja tarvikute müük. Lisaks pakub ettevõte seadmete moderniseerimise-, remondi- ja hooldusteenust. Eeliseks konkurentide ees on tugev spetsialiseerumine ja pakutavate seadmete kõrge kvaliteet.

Ettevõte on tegutsenud Soomes juba üle kahekümne aasta.

Kindlasti tuleb kasuks varasem analoogsete toodete ja/või teenuste müügitöökogemus. Lisaks arvestame ka kandidaatidega, kes on ise töötanud või olnud ettevõtjad metallitöötlemise alal ja kellel on sobivaid töökogemusi ning kontakte.

Juhendamine ja koolitus tööks antakse meie kliendi juures Soomes. Juhendamine võidakse teha nii inglise kui ka soome keeles. Töö aga eeldab kindlasti inglise keele oskust. Klienditeenindamiseks on jälle vajalik eesti ja vene keele oskus.

Tegemist on täisajalise töökohaga ning eeldame kandidaadilt võimekust iseseisvaks tulemusrikkaks tööks.
Uus töötaja saab enda kasutusse ettevõtte auto.

Tegemist on konfidentsiaalse värbamisteenusega ning meie kliendiks olev ettevõte avaldatakse neile kandidaatidele, kes osutuvad valituks teise ringi vestlustele.


Nõudmised kandidaadile

- varasem töökogemus ja/või teadmised metallitöötlemise valdkonnast.
- enesedistsipliin, mis võimaldab iseseisvalt töötamist ja soovitud tulemuste saavutamist
- klienditeeninduseks orienteeritud
- inglise keele oskus tugeval suhtlustasemel
- eesti ja vene keele oskus müügitööks
- juhilubade olemasolu
- valmidus Eestis ja välisriikides töölähetusteks

Kasuks tuleb:
- olemasolev metallettevõtete kontaktvõrgustik , kus kasutusel CNC – töötluspingid.
- soome keele oskus


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
- võimalust teha pikaaegset koostööd kogenud Soome ettevõtte meeskonnaga ning aidata ettevõttel suurendada oma turuosa piirkonna riikides
- töötaja kasutusse ettevõtte auto
- Põhitöötasu, millele lisandub tulemustasu.Lisainfo

Veenduge kindlasti selles, et avaldusest tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele!
Lisaks palume avaldusele märkida ka palgasoov.

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles. Vene keeles saadetud avaldustega me ei saa arvestada.
Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse kokku vestluse aeg.

Lisainformatsiooni palume küsida kirjalikult elektronposti teel (kontaktandmed leiate meie koduleheküljelt) peale avalduse saatmist.

Võimalusel palume, et täidaksite avalduse otse meie koduleheküljel www.workpower.ee, nii ei pea me Teie avaldust ümber sisestama oma andmebaasi.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. mai 2016
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

WorkPower on usaldusväärne, üle 10 aasta tegutsenud personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Värbame personali nii otse klientettevõtetele, kui ka töötama renditöö põhimõttel klientide alluvuses. Tegutseme kogu Soomes ja ka rahvusvaheliselt. Keskmiselt saab WorkPoweri kaudu aastas tööd üle 800 inimese. Liitu Sinagi meie energilise meeskonnaga!