https://www.cvkeskus.ee/398111

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Piirkonna müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398111

Tööpakkumise number

398111

Töö kirjeldus

Otsime oma Soome kliendile, Eestisse tööle:

Piirkonna müügijuhti

Otsime kas kogenud töötajad kellel on valmis kontaktid metalli CNC – töötlusega seotud ettevõtetesse või karjääri alustavat müügijuhti, kes soovib ettevõte turuosa kasvatada.
Tööpakkumine on Soome ettevõte alluvuses. Piirkonnaks uuele müügijuhile on Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa. Hetkel mõningaid kliente Eestis teenindab Soome ettevõte personal. Need kliendid antakse uuele töötajale üle. Uuelt töötajalt soovitakse aktiivset müügitööd, uute klientide otsimist, isiklike kliendi külastuste teostamist.

Ettevõte spetsialiseerumise valdkonnaks on metallettevõtete CNC-töötlusseadmete teatud valdkond, nende lisavarustuse ja tarvikute müük. Lisaks pakub ettevõte seadmete moderniseerimise-, remondi- ja hooldusteenust. Eeliseks konkurentide ees on tugev spetsialiseerumine ja pakutavate seadmete kõrge kvaliteet.

Ettevõte on tegutsenud Soomes juba üle kahekümne aasta.

Kindlasti kasuks tuleb varasem analoogsete toodete ja/või teenuste müügitöökogemus. Lisaks arvestame ka kandidaatidega, kes on ise töötanud või olnud ettevõtjad metallitöötlemise alal ja kellel on sobivaid töökogemusi ning kontakte.

Juhendamine ja koolitus tööks antakse meie kliendi juures Soomes. Juhendamine võidakse teha nii inglise kui ka soome keeles. Töö aga eeldab kindlasti inglise keele oskust. Klienditeenindamiseks on jälle vajalik eesti ja vene keele oskust.

Tegemist on täisaegse töökohaga, ning loodame kandidaadilt võimekust iseseisvaks tulemusrikkaks tööks.
Müügikontor asutatakse mandri Eesti linna, kus sobiv kandidaat elab.
Uus töötaja saab enda kasutusse ettevõte auto.

Plaanis on, et uus töötaja alustaks juba enne novembris toimuvaid messe, kuhu ettevõte osaleb. Seega alustame esimese ringi töövestlustega kohe, kui sobivate kandidaatide avaldused jõuavad meieni.

Tegemist on konfidentsiaalse värbamisteenusega, ning meie kliendiks olev ettevõte avaldatakse neile kandidaatidele kes osutuvad valituks teise ringi vestlustele.


Nõudmised kandidaadile

- varasem töökogemus ja/või teadmised metallitöötlemise valdkonnast.
- enesedistsipliin, mis võimaldab iseseisvalt töötamist ja soovitud tulemuste saavutamist.
- klienditeeninduseks orienteeritud
- inglise keele oskus tugeval suhtlustasemel.
- eesti ja vene keele oskus müügitööks
- juhilubade olemasolu
- valmidus Eestis ja välisriikides töölähedusteks

Kasuks tuleb:
- olemasolev kontaktvõrgustik metall ettevõtetesse, kus kasutusel CNC – töötluspingid.
- soome keele oskus


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
- võimalust teha pikka aegset koostööd kogenud Soome ettevõte meeskonnaga, ning aidata ettevõttel suurendada oma turuosa piirkonna riikides.
- töötaja kasutusse ettevõte auto
- Põhitöötasu, millele lisandub tulemustasu.


Lisainfo

Veenduge kindlasti selles et avaldusest tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele!
Lisaks palume avaldusele märgida ka palgasoovi.

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles. Vene keeles saadetud avaldustega me ei saa arvestada.
Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse vestluse aeg.

Lisainformatsiooni palume küsida kirjalikult elektronposti teel (kontaktandmed leiate meie koduleheküljelt) - peale avalduse saatmist.

Võimalusel palume, et täidaksite avalduse otse meie koduleheküljel www.workpower.ee, nii ei pea me Teie avaldust ümber sisestama meie andmebaasi.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

WorkPower on usaldusväärne, üle 10 aasta tegutsenud personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Värbame personali nii otse klientettevõtetele, kui ka töötama renditöö põhimõttel klientide alluvuses. Tegutseme kogu Soomes ja ka rahvusvaheliselt. Keskmiselt saab WorkPoweri kaudu aastas tööd üle 800 inimese. Liitu Sinagi meie energilise meeskonnaga!