Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58915

Piirkonna müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte käivitamine ja arendamine Eestis
  • Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine ning võtmeklientide haldamine
  • Meeskonna värbamine, juhtimine ja arendamine
  • Uute teenuste välja töötamine ja juurutamine

Ootused kandidaadile

  • Omad kutse- või kõrgharidust, soovitavalt mehaanika valdkonnas
  • Oled varem tegelenud aktiivse müügiga, pakkudes tehnikatooteid, milles kasutatakse hüdraulilisi seadmeid
  • Soovitavalt oled kokku puutunud mõne uue projekti või ettevõtte käivitamisega
  • Valdad heal tasemel nii kõnes kui kirjas vene keelt ja inglise või saksa keelt ning oled võimeline neid kasutama igapäevaste töökeeltena
  • Sind kõige paremini iseloomustavad omadused on vastutustundlikkus, iseseisvus ja tahtejõulisus

  • Väga häid arengu- ja enesetäiendusvõimalusi ning väljaõpet rahvusvahelises ettevõttes
  • Iseseisvust ja otsustusõigust
  • Motiveerivat püsipalka ja lisatasu vastavalt töötulemustele
  • Kaasaegset töökeskkonda ja toetavat ning motiveerivat organisatsiooni kultuuri

Tööpakkumise number
#58915