Värsked tööpakkumised

Piirkonna müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104638

Tööpakkumise number

104638

Töö kirjeldus

· firma müügiplaanide elluviimine müügikonsultantide töö koordineerimise ja suunamise kaudu,
· prioriteetide seadmine ja piirkonna klientide haldamine,
· töötajate arengukavade seadmine ja arendustegevuste elluviimine.

Nõudmised kandidaadile

· vähemalt kahe-aastane töökogemus ravimfirmas müügivaldkonnas,
· eelnev töökogemus (müügi-) või tootejuhina/tootespetsialistina,
· kasuks tuleb Lõuna-Eesti piirkonna klientide tundmine,
· valmisolek reisimiseks,
· väga hea eesti ja inglise keele oskus suulisel ja kirjalikul tasemel.

Pakume väljakutseterikast ja huvitavat tööd ning stabiilset töökeskkonda traditsioonidega ettevõttes. Loomulikult ka head palka koos kvartaalse- ja aastaboonusega, ametiautot, pidevaid enesetäiendusvõimalusi ja korporatiivsoodustusi.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2007

AstraZeneca on üks suuremaid originaalravimeid tootvaid firmasid maailmas ja retseptiravimite turuliider Eestis. Meie portfell sisaldab kardiovaskulaarsete, respiratoorsete, onkoloogiliste, gastrointestinaalsete, kesknärvisüsteemi- ja infektsioonihaiguste ravimeid ning valuvaigisteid. AstraZeneca on tööandjaks 65 000 inimesele üle maailma, kellest 40 on ametis Eestis. Lisainfo firma kohta www.astrazeneca.com ja www.astrazeneca.ee.