Värsked tööpakkumised

Piirkondlik müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90987

Tööpakkumise number

90987

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub: sulle usaldatud piirkonnas olevate klientidega proffessionaalse ja tulemusliku koostöö tagamine. Selle eesmärgi saavutamise nimel pead külastama regulaarselt oma kliente, välja selgitama nende vajadused, ootused ja soovid.
Pead tagama toodete maksimaalse kättesaadavuse ja nähtavuse oma piirkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Sa oled vähemalt keskharidusega, valdad eesti ja vene keelt, oled eelnevalt kokku puutunud aktiivse müügitööga. Sulle meeldib sinu töö, oled lojaalne, aktiivne, eesmärgile pühendunud ja huumorit mõistev meeskonnamängija. Sul on juhiload ja oskad autoga sõita.

Heale töötajale pakume head palka, ametiautot, palju tööd. Kaasaegset ning pingevaba töökeskkonda. Abivalmis ja rõõmsameelset meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2007

AS AVST-I alustas oma tegevust juba 1992 aastal. Meie põhitegevuseks on maailmas esirinnas olevate tootjate TEFAL, ROWENTA, MOULINEX ning KRUPS kodumasinate ja kööginõude hulgimüük.
Ettevõtte kiirest arengust tulenevalt otsime oma meeskonda piirkondlikku müügijuhti.