Värsked tööpakkumised

Piirkondlik müügijuht (Põhja-Eesti)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83255

Tööpakkumise number

83255

Töö kirjeldus

Piirkondlik müügijuht vastutab Lumene ja Cutrini kaubamärgi toodete müügi eest oma piirkonna klientidele (nii jaekaubandus kui ilusalongid).
Piirkondlik müügijuht külastab regulaarselt oma piirkonnas asuvaid kliente ja teostab aktiivset müüki. Ta selgitab välja klientide vajadusi ning kogub ja edastab müügidirektorile tagasisidet ning statistikat. Müügijuht jälgib ja korrastab ka toodete väljapanekut ning varustab kliente reklaammaterjalidega.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat omab vähemalt keskharidust ja eelnevat aktiivse müügitöö kogemust. Teadmised ilukaubanduse valdkonnast, eriti juuksurisalongidega töötamisel on eeliseks. Ta on iseseisev ja algatusvõimeline, oskab plaanipäraselt tegutseda ja teda motiveerivad tulemused. Tööks on lisaks väga heale eesti keele oskusele vajalik väga hea vene keele oskus kõnes ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Pakume omalt poolt huvitavat tööd ja häid arenguvõimalusi kiiresti arenevas firmas, rahvusvahelise kontserni eeliseid, kaasaegset töökeskkonda ning konkurentsivõimelisi töötingimusi.

Lisainfo

Vajalik on juhiloa omamine.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2006
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2006

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud 1997. aastast. MPS EESTI kliendiks on LUMENE. LUMENE Group on 1948. aastal asutatud innovatiivne ja kiiresti arenev rahvusvaheline kontsern, mis arendab, toodab, turustab ning müüb kõrgekvaliteedilisi kosmeetika- ja hügieenitooteid. Kontserni käive aastal 2005 oli 136,1 miljonit eurot. LUMENE Groupis töötab ligikaudu 1000 inimest. Kontserni peakontor asub Soomes, Espoos. www.lumene.com
LUMENE EESTI OÜ on kontserni kuuluv tütarettevõte, mis müüb ja turustab Eesti turul Lumene ja Cutrini kaubamärke.
Seoses firma kasvu ja arenguga otsime oma müügimeeskonna täienduseks PIIRKONDLIKKU MÜÜGIJUHTI (Põhja-Eesti).