Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69853

Piirkondlik müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhina on Sinu tööülesanneteks
* heade kliendisuhete loomine, hoidmine ning arendamine müügiprotsessis
* klientide nõustamine, lahenduste pakkumine
* hinnapäringutele vastamine
* klientide rahulolu tagamine

Ootused kandidaadile

* sisemine soov teha müügitööd
* aktiivsus ja ettevõtlikkus
* eelnev müügialane töökogemus
* tahe püstitada kõrgeid eesmärke ja neid ka ellu viia
* arvutioskus
* autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
* konkurentsivõimelist töötasu
* väljaõpet nii kohapeal kui välismaal
* ametiautot

Tööpakkumise number
#69853