Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53569

Piirkondlik müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie desinfektsioonsete toodete ja hügieenisüsteemide tutvustamine Eesti turule;
Müük ja koostöö levitajatega;
Presentatsioonide korraldamine ja klientide koolitamine;

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus (bioloogia, keemia või mõni muu sarnane eriala);
Müügitöö kogemus mõnel sarnasel ametikohal (vähemalt 2 aastat);
Müügitehnikate tundmine, läbirääkimisoskus;
Arvuti kasutamise oskus;
Hea, kommunikatiivne inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
Juhiluba;

Kuna ametikoht nõuab iseseisvat töötamist, peaksid olema omaalgatuslikult motiveeritud ja mõningate juhtimisalaste oskustega.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd rahvusvahelises firmas;
Professionaalseid tutvustussüsteeme ja koolitusi;
Väga häid töötingimusi (atraktiivne palk, firma auto);
Karjäärivõimalusi;

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata INGLISE KEELNE CV!

Tööpakkumise number
#53569