Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48427

Piirkondlik müügijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhete hoidmine ja arendamine kinnitatud piirkonnas välisturul

Uute müügikontaktide loomine

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

valdab eesti, inglise ja vene keelt, eeliseks on ka saksa keele oskus

on positiivse ellusuhtumisega särav isiksus

on sihikindel ja orienteeritud tulemustele

Ettevõte pakub

arenguvõimalust rahvusvahelises meeskonnas

töötulemustele vastavat palka

Lisainfo

Töötaja peab arvestama sagedaste kliendivisiitidega väljaspoole Eestit

Tööpakkumise number
#48427

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2005
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2005

Oleme rahvusvahelisse Tolaram Gruppi kuuluv tselluloosi ja kotipaberit tootev ning pehmet paberit töötlev ettevõte. Kogu kotipaber eksporditakse nii Euroopa kui Aasia suunal.
Täiendav informatsioon www.horizon.ee

Vaata rohkem